Wil je graag geestelijk groeien? Een verdieping van je geloof in God? Meer van Hem uitdelen aan de mensen om je heen? Kijk dan naar het onderwijsaanbod voor het komende seizoen en doe mee!!

Een onderwijs programma dat een heel seizoen beslaat. Het is opgebouwd uit 4 modules van ieder 5 lessen. Elke twee weken krijg je een online les aangeboden. Je kunt die op je eigen tijd volgen. Daarnaast word je ingedeeld in een leerteam met mensen van de Ark. Met dit leerteam kom je elke twee weken bij elkaar om met elkaar je ervaringen te delen over de stof die je hebt geleerd.
Dit onderwijs vraagt echt een investering en commitment van jou. Je moet rekenen dat je ongeveer twee uur per week moet vrijmaken hiervoor. De cursus start begin oktober met een gezamenlijke bijeenkomst in Veenendaal. Ook aan het einde is er een gezamenlijke afsluiting.
Het is ook een mooie mogelijkheid om dit groei-jaar met je eigen kring te volgen.
De kosten van dit Groei-jaar zijn 210 euro per persoon (dit is inclusief de 4 boeken die je gaat lezen/luisteren). Om de drempel te verlagen vragen wij van jou een bijdrage van 100 euro per persoon. De rest wordt door de gemeente aangevuld. Uiteraard ben je vrij, als je wel over de financiële middelen beschikt, om meer te betalen. Ook als de financiën een belemmering zouden zijn, laat het ons weten. Klik hier voor meer informatie. Aanmelden kan hier.

Vanaf 24 september start deze cursus in de Ark. Een impactvolle training waarin je leert hoe je dagelijks getuige van de liefde van Jezus kunt zijn, vanuit een levensstijl die bij jou past.
De Love & Impact training is opgebouwd uit 10 essentials. Daarin worden oa. behandeld de volgende essentiële thema's:
• Samen optrekken in het uitstrekken naar buiten.
• Vanuit voorbede en persoonlijk gebed geestelijk strijden.
• Kijken met de ogen van Jezus.
• Vanuit Gods liefde en bewogenheid uitstappen en invloed hebben op je
omgeving.
• Vanuit de leiding van de Heilige Geest in contact komen met mensen.
• Bidden voor de zieken.
• Profetische woorden ontvangen en doorgeven.
• Hoe iemand tot Jezus leiden en tot de kerkelijke gemeenschap.
De training is gebaseerd op drie pijlers: Intimiteit, Identiteit en Autoriteit.
De training bestaat uit onderwijs op 10 woensdagavonden van 20.00-22.00 uur:
24 september, 8 oktober, 5 november, 19 november, 3 december, 17 december,7 januari 2026, 21 januari, 4 februari en 4 maart.
Verder drie praktijkmomenten: vrijdag 7 november, vrijdag 19 december en vrijdag 13 februari 2026.
Ook deze cursus is heel geschikt om met je kring te doen. Op die manier kun je samen groeien en elkaar ondersteunen en bemoedigen.
Omdat deze cursus vrij kostbaar is willen we een minimum van 10 deelnemers hebben. Er zal ook een eigen bijdrage worden gevraagd van de deelnemers.Meld je hier aan.

Tot slot zijn er ook nog vier studieavonden door Oscar Lohuis met als titel ‘Namaakgoden’. Een studie gebaseerd op het gelijknamige boek van Tim Keller. Over de afgoden van onze tijd, waar we zo gemakkelijk onze hoop op bouwen. De studieavonden zijn: woensdagavond 17 september en 1, 15 en 29 oktober.
Wil je meer informatie of heb je vragen, mail naar onderwijs@de-ark-nijkerk.nl .
Anneke Hensen, Taakleider onderwijs en prediking.